Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

وزیر اقتصاد: باقی‌مانده سهام دولت در بانک‌های ملت، تجارت و صادرات را در قالب «دارا سوم» عرضه می‌کنیم/ترغیب بازار از طریق عرضه های اولیه‌!

به گزارش بورسنا به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دژپسند وزیر اقتصاد با بیان اینکه تا به حال بازارگردانی مورد توجه بنگاه‌ها نبوده است افزود: مقرر شده است که از این پس تمام بنگاه‌ها یا خودشان بازارگردانی انجام دهند یا بازارگردان حرفه‌ای داشته باشند. او افزود: این کار به حاکم شدن ثبات در بازار سرمایه بسیار کمک می‌کند. وزیر اقتصاد گفت: عامل دیگر، فروش […]


به گزارش بورسنا به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دژپسند وزیر اقتصاد با بیان اینکه تا به حال بازارگردانی مورد توجه بنگاه‌ها نبوده است افزود: مقرر شده است که از این پس تمام بنگاه‌ها یا خودشان بازارگردانی انجام دهند یا بازارگردان حرفه‌ای داشته باشند.

او افزود: این کار به حاکم شدن ثبات در بازار سرمایه بسیار کمک می‌کند.

وزیر اقتصاد گفت: عامل دیگر، فروش اوراق تبعی است؛ یعنی بنگاه به سرمایه‌دار می‌گوید ظرف مثلا یک سال آینده ارزش سهام با این نرخ تنظیم می‌کنم.

دژپیسند گفت: روش دیگر، ترغیب بازار از طریق عرضه اولیه‌هاست یعنی بنگاه‌هایی را که دارای شاخص‌های مناسب هستند وارد بورس کنیم؛ به عنوان مثال در آینده نزدیک بحث آوردن ستاره خلیج فارس به بورس مطرح است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات