Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 925
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
195 بازدید

در اولین ساعات شنبه، سهم‌های کوچک بورس روند صعودی دارند!

بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که در ابتدای شروع معاملات روند بازار صعودی بود اما در ادامه روند معاملات عرضه در نمادهای شاخص‌ساز پیشی گرفت و در حالی که شاخص هم‌وزن مثبت است شاخص کل روند نزولی گرفت. به گزارش بورسنا به نقل از تجارت‌نیوز، با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که در مرحله پیش‌گشایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز […]


بورسنا: با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که در ابتدای شروع معاملات روند بازار صعودی بود اما در ادامه روند معاملات عرضه در نمادهای شاخص‌ساز پیشی گرفت و در حالی که شاخص هم‌وزن مثبت است شاخص کل روند نزولی گرفت.

به گزارش بورسنا به نقل از تجارت‌نیوز، با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که در مرحله پیش‌گشایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز مانند فولاد و فملی بیشتر از عرضه بود اما با شروع معاملات بازار سهام عرضه در این نمادها بیشتر شد و شاخص کل بیش از نیم درصد افت کرد.

افت نیم درصدی شاخص کل بازار سهام در حالی است که شاخص هم‌وزن روندی مثبت دارد و این اتفاق نشان از مثبت بودن سهم‌های کوچک بازار و کلیبت بازار سهام و شاخص کل تحت تاثیر معاملات منفی سهم‌های بزرگ منفی شده است.

بورسنا: در حالی که تحریم‌های جدید آمریکا سیستم بانکی ایران را هدف قرار داده است اما با شروع معاملات این هفته اکثر نمادهای بانکی روندی صعودی دارد و به نظر نمی‌رسد این تحریم‌ها تاثیر چندانی بر روند این نمادها داشته باشد. اما با وجود بالا رفتن نرخ ارز نمادهای ارز محور مانند فولاد، فملی و تاپیکو روندی منفی دارند و احتمالا این روند منفی به دلیل اصلاح کمتر آنها نسبت به سایر نمادها در دوره اصلاح قیمتی بازار سهام باشد.

بازار متعادل پیش می رود و نمادهای فلزی امروز منفی نمادهای خودرویی ها و بانکی هم روندی مثبت دارند. اما پیش‌بینی می‌شود روند بازار این هفته به نوعی مثبت باشد زیرا با توجه قیمت دلار و بازگشت تقاضا به بازار سهام انتظار می‌رود سیر صعودی بازار شروع شود.

وسپهر هم بدلیل نوسانات ۵۰% متوقف شده است و برای بازگشایی نیاز به ارائه گزارش کنفرانس اطلاع رسانی دارد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات