Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 919
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۵۹
196 بازدید

مجمع سال مالی ۹۸ بانک سرمایه برگزار شد

بورسنا: مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت بانک سرمایه برای سال مالی ۱۳۹۸ برگزار و صورت های مالی مربوطه به تصویب سهامداران این بانک رسید. به گزارش بورسنا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه مجمع عمومی عادی این بانک با حضور ۸۰.۸۵ درصد سهامداران بطور فوق العاده و در نوبت دوم، در روز سه شنبه مورخ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ برگزار شد. براساس این […]


بورسنا: مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت بانک سرمایه برای سال مالی ۱۳۹۸ برگزار و صورت های مالی مربوطه به تصویب سهامداران این بانک رسید.

به گزارش بورسنا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه مجمع عمومی عادی این بانک با حضور ۸۰.۸۵ درصد سهامداران بطور فوق العاده و در نوبت دوم، در روز سه شنبه مورخ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ برگزار شد.

براساس این گزارش، در این جلسه که به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، با حضور حداقلی سهامداران برگزار شده بود، به صورت زنده از صفحه آپارات بانک سرمایه برای عموم سهامداران پخش می شد.

بورسنا: بر اساس دستور جلسه از پیش آگهی و اعلام شده، در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت بانک سرمایه، گزارش هیأت مدیره و نیز گزارش حسابرس و بازرس قانونی بانک سرمایه در خصوص عملکرد سال مالی ۱۳۹۸ ارائه و صورت های مالی مربوط به این سال به تصویب سهامداران بانک رسید.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات