Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 961
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
191 بازدید

کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی؛ وزیر علوم:منتظر بازگشت آموزش‌های پیشین نباشیم!

بورسنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در شرایط فعلی کشور، آموزش عالی نباید منتظر بازگشت سیستم‌های پیشین آموزشی باشد. به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، منصور غلامی روز یکشنبه در نخستین کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران که به صورت مجازی در وزارت علوم برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود، نگاه آموزش عالی کشور و آموزش […]


بورسنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در شرایط فعلی کشور، آموزش عالی نباید منتظر بازگشت سیستم‌های پیشین آموزشی باشد.

به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، منصور غلامی روز یکشنبه در نخستین کنفرانس ملی آسیب شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران که به صورت مجازی در وزارت علوم برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود، نگاه آموزش عالی کشور و آموزش عمومی باید به سمت استفاده از فناوری‌ های آموزش مجازی و به روز کردن دانش و توانمندی فناورانه باشد چرا که این امر ضرورتی اجتناب ناپذیر در ایام حاضر است.

وزیر علوم خاطرنشان کرد: بعد از یک نیمسال تحصیلی ارائه آموزش مجازی باید نگاه نقادانه به آنچه اتفاق افتاد، داشته باشیم. آسیب شناسی آنچه در آموزش های الکترونیکی رخ داد، ارزشمند است. شیوع ویروس کرونا باعث ایجاد جهش جدی و غیرقابل پیش بینی در سطح جوامع به نسبت گذشته شد؛ در این مورد به سطحی از پیشرفت در فناوری‌ رسیدیم که بتوانیم آموزش‌ ها را به صورت مجازی ارائه کنیم.

بورسنا: به گفته غلامی، ارتباط بیشتر، کامل‌ تر و دقیق‌ تر در تمام سطوح جامعه برقرار می شود و نگاه به آموزش عالی در آینده باید بر بستر حفظ، ارتقا و بهره گیری از ظرفیت‌ های فناوری اطلاعات باشد. تقویت و تعمیق استفاده از فناوری های جدید و تقویت زیرساخت های مورد نیاز آموزش الکترونیکی باید در برنامه ریزی ماه‌ ها و سال‌ های پیش رو قرار گیرد.

وزیر علوم تاکید کرد: نسل جوان، استعداد بالایی در انطباق با شیوه‌های جدید دارد و این ظرفیت انطباق در جامعه علمی بیشتر از بخش‌ های دیگر دیده می شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات