Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1022
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
107 بازدید

تاکید بر توسعه همکاری‌های پست و گمرک

بورسنا: مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با رییس کل گمرک کشور گفت: در سال جهش تولید و ضرورت رونق تولید در کشور، نیاز است تا همکاری‌های پست و گمرک بیش از پیش گسترش یابد. به گزارش بورسنا به نقل از اقتصادملی، رمضانعلی سبحانی‌فر در این دیدار به شرایط موجود کشور و محدودیت‌هایی که به دلیل شیوع کرونا اعمال شده، اشاره کرد و افزود: از […]


بورسنا: مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با رییس کل گمرک کشور گفت: در سال جهش تولید و ضرورت رونق تولید در کشور، نیاز است تا همکاری‌های پست و گمرک بیش از پیش گسترش یابد.

به گزارش بورسنا به نقل از اقتصادملی، رمضانعلی سبحانی‌فر در این دیدار به شرایط موجود کشور و محدودیت‌هایی که به دلیل شیوع کرونا اعمال شده، اشاره کرد و افزود: از اسفند تا کنون، کسب و کارهای اینترنتی توانسته‌اند تا حدود زیادی مشکل تامین نیازمندی‌های مردم را برطرف کنند، اما رونق بیشتر این کسب و کارها در گرو رفع موانع موجود، به ویژه در حوزه گمرک است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد بستر مناسب برای فروش و ارسال محصولات و صنایع دستی به خارج از کشور از طریق شبکه پستی یکی از مهمترین زمینه‌های رونق تولید در سال جهش تولید است، از مسئولان گمرک خواست در رفع محدودیت‌های موجود، پست را یاری رسانند.

بورسنا: معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس کل گمرک کشور نیز در این دیدار، با اشاره به قدمت تاریخی دو مجموعه پست و گمرک، بر توسعه سطح همکاری‌ها تاکید کرد.

مهدی میراشرفی نیز کمک به رونق کسب و کارهای اینترنتی در شرایط موجود را مهم ارزیابی کرد و افزود: تلاش خواهد شد متناسب با نیاز روز مردم و صاحبان مشاغل، موانع و محدودیت‌های موجود برطرف شود.روابط عمومی

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات