Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1025
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
187 بازدید

در دیدار مجازی وزیر نیرو ایران با وزیر صنعت قطر؛ تاکید ایران و قطر بر توسعه روابط دوجانبه / برگزاری هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور

بورسنا: وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه تاکید کردند. به گزارش بورسنابه نقل از وزارت نیرو، وزیر نیروی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر دیروز، سه شنبه، در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه […]


بورسنا: وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه تاکید کردند.

به گزارش بورسنابه نقل از وزارت نیرو، وزیر نیروی ایران و وزیر صنعت و تجارت قطر دیروز، سه شنبه، در دیدار مجازی با یکدیگر، بر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور دوست و همسایه تاکید کردند. طرفین ضمن استقبال از توسعه هر چه بیشتر روابط تجاری فی مابین دو کشور بر لزوم انجام مذاکره فی مابین دو کشور به منظور مشخص کردن موضوع همکاری و نحوه عملیاتی شدن آنها تاکید کردند.

در این دیدار، رئیس قطری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و قطر کشور از وزیر نیروی ایران برای بازدید از قطر در هفته دوم آبان دعوت به عمل آورد.

همچنین طرفین توافق کردند که هفتمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور تا پایان سال جاری میلادی در ایران برگزار شود و طی آن یادداشت تفاهم مورد تایید دو کشور امضا شده و توسعه بیش از پیش روابط تجاری دو کشور مسلمان همسایه تسهیل شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات