Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1091
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
188 بازدید

محسن صالحی نیا، رئیس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)

بورسنا: : محسن صالحی نیا با حکم وزیر صنعت به عنوان رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) منصوب شد.به گزارش بورسنا به نقل از ریال نیوز، محسن صالحی نیا که تاکنون رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بود، با حکم رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد. تا پیش از این […]


بورسنا: : محسن صالحی نیا با حکم وزیر صنعت به عنوان رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) منصوب شد.
به گزارش بورسنا به نقل از ریال نیوز، محسن صالحی نیا که تاکنون رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بود، با حکم رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.

تا پیش از این امیر بیات سرپرست سازمان گسترش بود که با حکم مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت منصوب شده بود.

بورسنا: گفتنی است که در متن حکم محسن صالحی نیا که از سوی رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت صادر شده چنین آمده است:

جناب آقای محسن صالحی‌نیا

نظر به شایستگی، تعهد، دانش و تجربه جنابعالی و با استناد به صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده مورخه ۲۷/۷/۱۳۹۹ سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو)، به سمت “معاون وزیر و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران” منصوب می شوید.

انتظار می‌رود در چارچوب مفاد اساسنامه و شرح وظایف محول و سیاست‌های دولت تدبیر و امید نسبت به انجام ماموریت های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و به‌کارگیری حداکثر توان اقدام نمایید.

توفیق روز افزون تمامی خدمتگزارن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات به حضرت ولی عصر(عج) مسالت دارم.

محسن صالحی نیا دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع و دارای دانشنامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (تولید صنعتی) از دانشگاه علم و صنعت ایران است. او فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۶۸ در وزارت صنایع سنگین آغاز کرد و سابقه فعالیت در وزارتخانه صنایع سابق و وزارت صنایع و معادن را هم در کارنامه خود دارد. صالحی نیا سمت‌های مدیرکلی صنایع ماشین‌سازی و نیروی محرکه وزارت صنایع و معادن، معاونت صنایع و امور اقتصادی این وزارتخانه و در فاصله سالهای ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ نیز ریاست هیئت مدیره شرکت ایران خودرو و از سال ۱۳۹۴ عضو هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، معاون وزیر صمت در امور صنایع، را در کارنامه شغلی خود دارد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات