Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1140
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
198 بازدید

پنج سوال از وزارت بهداشت و ستاد کرونا؛ زهرا شیخی: کسانی که سلامت مردم را معامله می‌کنند باید ماسک از چهره بردارند!/در تحریم دارویی کشور، چرا در پژوهش های ناشناخته سلامت،چرا ایران در ردیف اول جهان است!

بورسنا: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نوشت: مردم باید ماسک بزنند اما کسانی که به بهانه «کرونا» معیشت و سلامت مردم را معامله می‌کنند باید ماسک از چهره بردارند. به گزارش بورسنا به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر، پنج سوال از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین […]


بورسنا: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نوشت: مردم باید ماسک بزنند اما کسانی که به بهانه «کرونا» معیشت و سلامت مردم را معامله می‌کنند باید ماسک از چهره بردارند.

به گزارش بورسنا به نقل از خبرگزاری مهر، زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در توئیتر، پنج سوال از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین ستاد ملی کرونا مطرح کرد و ضمن انتقاد از عدم حضور نمایندگان مجلس در ستاد ملی کرونا، نوشت:

۱- چرا ۲۷ درصدنمونه های تحقیقات بالینی سازمان بهداشت جهانی مربوط به ایران است که تنها ۱ درصد از مبتلایان جهانی کرونا را دارد؟

۲- چرا کشوری که به شدت تحریم دارویی است، در پژوهش های ناشناخته بر روی سلامت، در ردیف اول قرار می‌گیرد؟

۳- چرا تجربه تلخ اعتماد به سازمان های ظاهرا جهانی در حوزه جمعیت را دوباره با کرونا تکرار می‌کنیم؟

۴- چرا ترکیب ستاد ملی مبارزه با کرونا و نحوه تصمیم سازی آن شفاف نیست؟

۵- چرا از نمایندگان ملت در مجلس هیچکس عضو این ستاد نیست و از درون آن خبر ندارد؟

وی با بیان اینکه بله! مردم باید ماسک بزنند اما کسانی که به بهانه کرونا معیشت و سلامت مردم را معامله می‌کنند باید ماسک از چهره بردارند؛آورده است: با جیب مردم بازی کردید، با جان آنها بازی نکنید، سلامت مردم بازیچه نیست!

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات