Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1262
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
190 بازدید

ویژه برنامه “هفته مازندران ” امشب با حضور دکتر حسن‌پور در (واتس اپ) برگزار می شود

بورسنا: این ویژه برنامه فرهنگی امشب که با حضور دکتر حسن‌پور دبیر ستاد بزرگداشت روز مازندران با همکاری دانشگاه مجازی فرهیختگان به مدیریت مهندس امید اخوان برگزار می شود. به گزارش بورسنا، پیرو ابلاغیه‌ای که چند سال قبل به مراکز استانها ، جهت نام نهادن روزی به نام استان مورد نظر در سال ارسال گردید، استان سرسبز مازندران و دیار علویان ١۴ آبان ماه را […]


بورسنا: این ویژه برنامه فرهنگی امشب که با حضور دکتر حسن‌پور دبیر ستاد بزرگداشت روز مازندران با همکاری دانشگاه مجازی فرهیختگان به مدیریت مهندس امید اخوان برگزار می شود.

به گزارش بورسنا، پیرو ابلاغیه‌ای که چند سال قبل به مراکز استانها ، جهت نام نهادن روزی به نام استان مورد نظر در سال ارسال گردید، استان سرسبز مازندران و دیار علویان ١۴ آبان ماه را به این روز اختصاص داد.

برای این که به چرایی انتخاب این روز پی ببرید و نگاهی اجمالی به فعالیتهای این ستاد در گذشته، حال و آینده داشته باشید با ما در ویژه برنامه فرهنگی امشب که با حضور دکتر حسن‌پور دبیر ستاد بزرگداشت روز مازندران با همکاری دانشگاه مجازی فرهیختگان به سمع و نظر شما علاقه‌مندان خواهد رسید، همراه باشید.

❇️اجرای ویژه برنامه امشب در پلتفرم وبیناری clickmeeting بوده که از طریق وب یا نصب نرم‌افزار مربوطه با تکمیل نام، نام‌ خانوادگی و ایمیل می‌توانید به صفحه مربوطه پیوسته و ما را در این برنامه همراهی نمایید.

https://ciba.clickmeeting.com/farhikhtegan1 #مازندران#روز_مازندران #گرامیداشت_روز-مازندران#دیار_علویان #آبان#۱۴_آبان #فرهنگ#ستاد#ستاد_فرهنگی #دکتر_محمدرضا_حسن پور#وبینار

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات