Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1413
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱:۲۸
192 بازدید

حکایت ادامه دار ریزش سکه؛ افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی!

بورسنا:نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: در حال حاضر نرخ تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. به گزارش بورسنا، محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت قیمت طلا اظهار داشت: در حال حاضر نرخ  تمام سکه با طرح […]


بورسنا:نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: در حال حاضر نرخ تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

به گزارش بورسنا، محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت قیمت طلا اظهار داشت: در حال حاضر نرخ  تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. 
وی افزود: قیمت نیم سکه با حدود ۶۰۰ هزار تومان کاهش به ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و ربع سکه نیز با ۴۰۰ هزار تومان کاهش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. سکه‌های یک گرمی نیز ۱۵۰ هزار تومان کاهش داشته و قیمت آن به ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر خاطرنشان کرد: هر مثقال طلا ۵۱۰ هزار تومان کاهش داشته و به ۵ میلیون ۲۷۱ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با حدود ۱۲۰ هزار تومان به ازای هر گرم، یک میلیون و ۲۱۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات