Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1491
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
192 بازدید

به صورت مجازی؛ افتتاح ششمین جشنواره «علم برای همه» ۲۰ آبان

بورسنا: رئیس موزه ملی علوم و فناوری گفت: همزمان با آغاز هفته جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، ششمین جشنواره «علم برای همه» به صورت مجازی از ۲۰ الی ۳۰ آبان ماه ۹۹ برگزار می‌شود. به گزارش دانانیوز به نقل از خبرگزاري دانشجو، سیف‌اله جلیلی رئیس موزه ملی علوم و فناوری گفت: موزه ملی علوم و فناوری ایران هر سال به مناسبت هفته جهانی […]


بورسنا: رئیس موزه ملی علوم و فناوری گفت: همزمان با آغاز هفته جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، ششمین جشنواره «علم برای همه» به صورت مجازی از ۲۰ الی ۳۰ آبان ماه ۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش دانانیوز به نقل از خبرگزاري دانشجو، سیف‌اله جلیلی رئیس موزه ملی علوم و فناوری گفت: موزه ملی علوم و فناوری ایران هر سال به مناسبت هفته جهانی علم اقدام به برگزاری جشنواره «علم برای همه» به صورت حضوری می‌کند، اما امسال ششمین جشنواره این موزه متأثر از شیوع ویروس کرونا در بخش‌های مختلف از تاریخ ۲۰ تا ۳۰ آبان‌ماه ۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی در خصوص بخش‌های ششمین جشنواره «علم برای همه» گفت: این جشنواره از بخش‌های مختلفی مانند: داستان‌های علمی- تخیلی، معرفی بهترین کتاب‌های علمی از دید کودکان، نشست با متخصصان، بازی رایانه‌ای با موضوعیت جدول تناوبی، آزمایش‌ها و مطالب علمی کوتاه، سخنرانی‌ها، وب‌کست کارشناسان حوزه کتاب و کتابخوانی، پادکست علمی-تخیلی به همراه نمایشنامه و … تشکیل شده است که امید است با حضور و استقبال گرم مخاطبان همراه باشد.

رئیس موزه ملی علوم و فناوری ایران افزود: این جشنواره در دو بخش داستان‌نویسی علمی-تخیلی با موضوع «بلا‌های میکروبی، ویروسی و شیمیایی و تأثیر آن بر روی انسان، اجتماع و محیط زیست» و بخش معرفی کتاب‌های علمی ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان «بهترین کتاب علمی که خوانده‌اید را به دوستانتان معرفی کنید» فراخوان‌های جداگانه‌ای برای مشارکت همه داده بود که خوشبختانه با اطلاع‌رسانی خوب در حدود ۲۵۰ اثر دریافت شده است که پس از داوری، اثر‌های منتخب در سایت موزه به نام فرد شرکت‌کننده بارگذاری می‌شود.

بورسنا: جلیلی ادامه داد: علیرغم بیماری کرونا و تاثیری که این ویروس بر همه جوانب زندگی بشری گذاشته است، موزه ملی علوم و فناوری ایران در صدد است تا تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و نقش آموزشی خود را همچنان از طریق فناوری‌های جدید به نحو احسن ارائه کند.

وی در پایان خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در ششمین جشنواره «علم برای همه» می‌توانند به سایت موزه ملی علوم و فناوری ایران به آدرس https://inmost.ir مراجعه کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات