Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 1773
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
202 بازدید

ادامه روند کاهشی قیمت خودرو و آخرین نرخ فروش برخی محصولات پرطرفدار

بورسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از روند کاهشی قیمت در بازار خودرو خبر داد و آخرین نرخ فروش برخی محصولات پرطرفدار را اعلام کرد. به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، سعید موتمنی درباره آخرین وضعیت بازار خودرو که بعد از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با افت و خیر و نوسانات معناداری مواجه شده به صدا و سیما گفت: روند کاهشی قیمت ها […]


بورسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از روند کاهشی قیمت در بازار خودرو خبر داد و آخرین نرخ فروش برخی محصولات پرطرفدار را اعلام کرد.

به گزارش بورسنا به نقل از بورس پرس، سعید موتمنی درباره آخرین وضعیت بازار خودرو که بعد از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با افت و خیر و نوسانات معناداری مواجه شده به صدا و سیما گفت: روند کاهشی قیمت ها انواع خودرو ادامه دارد و معاملات همچنان در نقطه صفر است و خرید و فروشی در بازار انجام نمی‌شود.

وی افزود: قیمت هایما S۷ با قیمت ۷۸۰ میلیون تومان، سمند سورن ۲۴۵ میلیون تومان، سمند LX با قیمت ۱۹۶ میلیون تومان، پژو ۴۰۵به قیمت ۱۹۵میلیون تومان، پژو پارس LX به قیمت ۲۴۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ۵ با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار نیز با قیمت ۲۷۸ میلیون تومان معامله می‌شود.

بورسنا: موتمنی ادامه داد: رانا با قیمت ۲۱۴ میلیون تومان، تندر پلاس اتوماتیک ۵۱۰ میلیون تومان، تیبا صندوق‌دار ۱۲۶ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک ۱۴۱ میلیون تومان، ۲۰۷ دنده‌ای ۳۱۸ میلیون و پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۴۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات