Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

سندیکای بیمه گران ایران؛اجرای کارگاه”آشنایی با قوانین دادخواهی مالیاتی”برای مدیران بیمه ای با تدریس غلامعلی طالبی

بورسنا: دوره آموزشی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی با حضور غلامعلی طالبی رستمی رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای بعنوان مدرس در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد. به گزارش بورسنا به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، غلامعلی طالبی رستمی روز سه شنبه با حضور در سندیکای بیمه گران ایران موضوعاتی را درباب روشنگری قوانین دادخواهی […]


بورسنا: دوره آموزشی مدیران بیمه ای با قوانین دادخواهی مالیاتی با حضور غلامعلی طالبی رستمی رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای بعنوان مدرس در سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد.

به گزارش بورسنا به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، غلامعلی طالبی رستمی روز سه شنبه با حضور در سندیکای بیمه گران ایران موضوعاتی را درباب روشنگری قوانین دادخواهی مالی در یک دوره آموزشی آنلاین بیان کرد.
دکتر سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در ابتدای این جلسه آموزشی با اشاره به معافیت های مالیاتی بیمه نامه ها در کشورهای دیگر، افزود: در ایران نیز با تلاش های سندیکا، جلسات متعددی با وزیر اموراقتصادی و دارایی، نمایندگان مجلس، رییس سازمان امور مالیاتی و معاونان وی برگزار شده که در تمامی این جلسات موضوعات و مشکلات مالیاتی صنعت بیمه را پیگیری کردیم.
در ادامه این جلسه جمعی از مدیران شرکت های بیمه نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف مالیاتی اعلام کردند.
دکتر رستمی بعنوان مدرس این دوره آموزشی با اشاره به ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیات های مستقیم، درباره چگونگی درخواست و پیگیری شکایات مالیاتی، موارد و موضوعات مختلفی را بیان کرد.
گفتنی است سندیکای بیمه گران ایران تاکنون چندین جلسه با حضور متخصصان برجسته مالیاتی برای آشنایی مدیران شرکت های بیمه با موضوعات مالیاتی برگزار کرده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات