Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2317
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
192 بازدید

“هر خانه، یک پایگاه سلامت” آغاز غربالگری و بیماریابی محله محور شده است

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی با حضور در محله ها، غربالگری و بیماریابی انجام می شود، اظهار داشت: قرار است “هر خانه، یک پایگاه سلامت” باشد که این کار در سراسر کشور آغاز شده است. وی افزود: در این مرحله، افراد مبتلا به کرونا که امکان جداسازی آنها از اعضای خانواده […]


به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی با حضور در محله ها، غربالگری و بیماریابی انجام می شود، اظهار داشت: قرار است “هر خانه، یک پایگاه سلامت” باشد که این کار در سراسر کشور آغاز شده است.

وی افزود: در این مرحله، افراد مبتلا به کرونا که امکان جداسازی آنها از اعضای خانواده وجود ندارد، در اماکن تعیین شده مستقر می شوند.

کولیوند گفت: در فاز نخست، مهمانخانه ها، هتل ها و مراکز اقامتی را در اختیار گرفته ایم.

رئیس اورژانس کشور افزود: برای اجرای این طرح دستگاه های مختلفی از جمله وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت ورزش و جوانان، سازمان اوقاف، هلال احمر و … با ما همکاری کرده اند و هر فضای مناسبی را که لازم بوده در اختیار گذاشته اند.

کولیوند گفت: هر جایی که مردم عزیز در کنار ما بوده اند، ما در طرح ها موفق بوده ایم و امیدواریم در اجرای این طرح نیز موفق باشیم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات