Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

همایش بیمه و توسعه؛ پورابراهیمی:” بیمه” یکی از مهمترین بخش های برنامه ششم است

بورسنا: بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان “ریسک های نوظهور در صنعت بیمه، فرصت ها و چالش ها” با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،فرهاد دژپسند در بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت های کرونایی بصورت آنلاین برگزار گردید، بر لزوم هم افزایی دولت و بخش […]


بورسنا: بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان “ریسک های نوظهور در صنعت بیمه، فرصت ها و چالش ها” با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،فرهاد دژپسند در بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت های کرونایی بصورت آنلاین برگزار گردید، بر لزوم هم افزایی دولت و بخش خصوصی در مسیر افزایش ضریب نفوذ بیمه تاکید کرد.

سخنرانی ها و برنامه های این همایش که علاوه بر وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت‌های بیمه در بیمه مرکزی ایران نیز در آن حضور داشتند، از طریق فضای مجازی برای بیش از ۱۰ هزار مخاطب ارائه شد.

عنوان همایش امسال “ریسک های نوظهور در صنعت بیمه، فرصت ها و چالش ها” بود.

وزیر اقتصاد در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت افزایش ضریب نفوذ بیمه، از اندیشمندان و فعالان این عرصه خواست راهکارها و پیشنهادات علمی خود را در این زمینه ارائه دهند.

دژپسند گفت: باید مشخص باشد که برای بالا رفتن ضریب نفوذ بیمه، دولت و بخش خصوصی چه کارکردهایی باید داشته باشند.
در بخش دیگری از این همایش، از طریق ارتباط تصویری با کرمان، پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دیدگاه های خود را مطرح کرد.

پور ابراهیمی با اشاره به قرار داشتن در اواخر برنامه ششم توسعه، اظهار داشت: باید ضمن بررسی عملکردها در خصوص برنامه ششم، مقدمات برای ورود به برنامه هفتم توسعه فراهم شود که یکی از مهمترین بخش های آن، موضوع بیمه است.
وی تاکید کرد: در مدت زمان باقی مانده تا پایان برنامه ششم باید تلاش ها مضاعف شود و برای برنامه هفتم نیز باید نقاط ضعف و کاستی ها رفع شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 5.00
[ 1 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات