Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2463
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
154 بازدید

در آیین معارفه نودانشجویان واحد استانی کرمانشاه ؛

رئیس دانشگاه علمی کاربردی: به دنبال تربیت دانشجویان کارآفرینی هستیم/ دانشجویان نباید به امید کار دولتی تحصیل کنند!

بورسنا: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: انتظار دانش آموختگی با هدف رسیدن به کار دولتی انتظار بجایی نیست و دانشجویان هیچ دانشگاهی نباید به امید کار دولتی تحصیل کنند.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، در آیین معارفه نودانشجویان واحد استانی کرمانشاه که به صورت مجازی برگزار شد گفت: شما دانشجویان به دو علت در زمان بسیار خوبی به این دانشگاه ورود پیدا کرده اید، اول آنکه توجه به آموزش های مهارتی در کشور بیشتر از گذشته شده و تمایل به مدرک گرایی کاهش یافته است و دوم اینکه با توجه به اقدامات صورت گرفته سالهای اخیر در دانشگاه جامع علمی کاربردی، این دانشگاه در بهترین دوران خود از نظر علمی و آموزشی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به مشخص شدن ماموریت مراکز علمی کاربردی در طرح خوشه بندی شغلی دوره های آموزشی و طرح پایش مدرسان این دانشگاه که منجر به همکاری با اساتید با تجربه و توانمند گردیده، کیفیت آموزش های مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی ارتقا یافته است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: در دانشگاه جامع علمی کاربردی به دنبال تربیت دانشجویان کارآفرینی هستیم که پس از اتمام تحصیلات، بتوانند به مرحله ثبت شرکت کارآفرینانه خود برسند.

وی ادامه داد: تاسیس مراکز نوآوری و برگزاری رویدادهای شتاب با هدف معرفی ایده های دانشجویان و تجاری سازی آنها، توسعه مناسبی در دانشگاه جامع علمی کاربردی داشته و همچنین مراکز مشاوره و کلینیک های کسب و کار نیز در مجموعه این دانشگاه در حال فعالیت هستند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: انتظار دانش آموختگی با هدف رسیدن به کار دولتی انتظار بجایی نیست و دانشجویان هیچ دانشگاهی نباید به امید کار دولتی تحصیل کنند.

وی ادامه داد: تربیت دانش آموختگان کارآفرین هدف ما است و شما دانشجویان بهترین دوران زندگی و شکوفایی دوران تحصیل است و شما در این زمان به منابع مختلف علمی، آموزشی و اساتید دانشگاه دسترسی دارید.

امید در ادامه صحبت های خود از دانشجویان نو ورود خواست از وجود کانون های فرهنگی و هنری بر حسب علاقه مندی خود استفاده کنند و در مسابقات و جشنواره های علمی و فرهنگی و ورزشی شرکت کنند.

وی مطالبه گری دانشجویان را در حوزه آموزشی عامل افزایش کیفیت آموزش های مهارتی دانست و گفت: استاندارهای آموزشی مشخص شده در دانشگاه از جمله تعداد و ساعات کلاس های درس باید رعایت شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به اینکه دروس عملی و کارگاهی دانشجویان این دانشگاه باید به صورت حضوری برگزار شوند، گفت: امیدوارم در این دانشگاه به اهداف علمی و آموزشی خود برسید و ما نیز برای این مهم تلاش می کنیم. منبع: مهر

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات