Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2483
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
414 بازدید

هوش مصنوعی؛ پیشرانه رشد وکارایی در دستگاه قضایی

بورسنا: هوش مصنوعی پتانسیل عظیمی برای کمک به قضات در تصمیم گیریهای قانونی مانند اعطای قرار موقت ، تصمیم به قرار وثیقه و تعیین حکم مناسب دارد ، بنابراین روند دادگاه را تسریع می کند.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، دکتر بهروز نقویان __ انتظار می رود هوش مصنوعی (AI) در آینده نزدیک همه حوزه های قابل توجه زندگی انسان را تحت تأثیر قرار دهد و قوه قضاییه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در دادگستری ، هوش مصنوعی تیم های حقوقی را تسهیل می کند تا با خودکار کردن فرآیندهای عادی ، روی کارهای مهم و استراتژیک تر تمرکز کنند. ، ۲۲ درصد کار وکالت را می توان خودکار کرد.

دستگاه قضایی هند با کمبود قضات و تعداد فزاینده ای از پرونده های در حال تعلیق در دادگاه های مختلف روبرو بود. فشار زیادی بر دستگاه قضایی برای ارائه احکام با کیفیت در همه پرونده ها در یک بازه زمانی معقول وجود داشت. یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی که به طور خاص برای یک وظیفه قضایی خاص طراحی شدکه می تواند در کمک به قاضیان در تصمیم گیری بسیار مؤثر باشد ، در نتیجه آنها را قادر می سازد تا به راحتی به هدف خود برسند.

هوش مصنوعی می تواند با ایجاد سریعتر و قابل اطمینان تر مدیریت قراردادها ، مشکلات مدیریت مدیریت قرارداد و توسعه مردم را حل کند و منابع را آزاد کند تا ادارات حقوقی بتوانند. روی ساختن تیم های حقوقی انسانی خود تمرکز کنید. ” مطابق همان تحقیقات ، هوش مصنوعی پتانسیل ایجاد تاثیر در بازار جهانی خدمات حقوقی ۶۰۰ میلیارد دلاری را دارد.

در دادگستری هند ، هوش مصنوعی دارای پتانسیل بی نظیری برای کمک به قضات در تصمیم گیری های قانونی مانند اعطای قرار موقت ، تصمیم به قرار وثیقه و تعیین حکم مناسب ، در نتیجه روند دادگاه را تسریع می کند. در درازمدت نیز انتظار می رود سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی نقش غالب تر و اساسی تری در قوه قضاییه داشته باشند که این امر تنها به کمک قاضیان محدود نمی شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات