Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2571
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
118 بازدید

تمدید مهلت تکمیل آورده نقدی مسکن مهر/آخرین فرصت تکمیل آورده متقاضیان مسکن ملی

بورسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل آورده نقدی تا ۵ دی مهلت دارند./مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی: امروز آخرین فرصت تکمیل آورده متقاضیان مسکن ملی است.؛

به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر،”محمود محمودزاده” گفت: فرصت متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل و پرداخت آورده نقدی برای آخرین بار تا ساعت ۲۴ جمعه ۵ دی تمدید شد.

وی افزود: افرادی که پول واریز کردند، اما پیامک دریافت نکرده‌اند، نگران نباشند و با مراجعه به سایت ثبت نام و وارد کردن کد رهگیری از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پس از تعیین تکلیف متقاضیان مرحله نخست مسکن ملی، نام نویسی جدید انجام خواهد شد.

=====================

آخرین فرصت تکمیل آورده متقاضیان مسکن ملی
به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر، اصلانی گفت: متقاضیان مسکن ملی که افتتاح حساب انجام داده اند، ساعت ۲۴ امشب ۳۰ آذر آخرین فرصت تکمیل آورده است که در صورت تکمیل نشدن، رد درخواست خواهند شد.

او افزود: از ابتدا هم اعلام شده بود، کسانی که آورده خود را تکمیل نکنند به عنوان متقاضیان موثر طرح اقدام ملی شناخته نخواهند شد بنابراین این افراد رد درخواست می شوند و می توانند در طرح های حمایتی آینده تقاضای خود را ثبت کنند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: کسانی مشمول رد درخواست می شوند که افتتاح حساب انجام شده باشد و مهلت ۱۵ روز گذشته باشد بنابراین حتی اگر یک میلیون تومان هم از مبلغ اعلام شده کم باشد از سامانه حذف خواهند شد

اصلانی افزود: کسانی که مشکل فرم “ج” دارند در این دسته بندی قرار نمی گیرند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات