Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2648
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
145 بازدید

آیا ابن یارانه به جاماندگان پرداخت می‌شود یا نه؟؛

یارانه کرونا و وعده های بی سرانجام!؟

بورسنا: حدود ۱۰ روز از واریز یارانه کرونا برای ۳۴ میلیون نفر می‌گذرد اما مردم همچنان نسبت به عدم دریافت این کمک بلاعوض معرض هستند. آیا امیدی به واریز مجدد این یارانه هست؟؛

به گزارش بورسنا به نقل ازتجارت‌نیوز، حدود ۳۴ میلیون نفر از جمعیت کشور یارانه معیشتی کرونا را ۱۰ روز پیش دریافت کرده‌اند، اما تعداد زیادی از مردم نسبت به عدم واریز این یارانه معترض هستند و از اواخر آذر ماه اعتراض دارند.

بسیاری از متقاضیان امیدوار هستند تا دولت به خصوص وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه‌وبودجه تصمیم دیگری برای جاماندگان بگیرند و این افراد نیز یارانه کرونا را دریافت کنند.

طبق اعلام مجلس در ابتدای مهر ماه حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور به این یارانه نیاز دارند اما ۳۴ میلیون نفر آن را دریافت کرده‌اند، یعنی حدود ۲۶ میلیون نفر دیگر مستحق دریافت این یارانه هستند.

وزارت کار نیز اعلام کرده که ۴۰ میلیون نفر واجد شرایط شناسایی کرده که طبق دستور دولت این یارانه برای شش میلیون نفر از آنها واریز نشده است.

بنابراین احتمالا گروهی از مردم که بیشترین اعتراض را نسبت به عدم دریافت این یارانه دارند جزو کسانی هستند که باید این یارانه برایشان واریز شود، پس از گذشت ده روز هنوز تصمیمی گرفته نشده که آیا ابن یارانه به جاماندگان پرداخت می‌شود یا نه؟

جاماندگان یارانه کرونا منتظر هستند
در ادامه اظهارات برخی از جاماندگان را می‌خوانید:

«من نه بیمه دارم نه حقوق بگیرم نه ملک و نه خونه‌ای. هیچی ندارم جز بیماری قلب و کبد. هیچ درامدی هم ندارم خواهشا بادقت افراد رو شناسایی کنین»

«تورا خدا برای ما هم واریز کنید واقعا گیر هستیم چه عدالتی که بعضی ها نیازشونیست براشون واریز شده ما که نیاز داریم نشده نه وام یک میلیونی نه ۱۰۰ تومنی حقوق بگیر نیستم»

«چرا برای ما ۱۰۰ تومنی رو واریز نکردن بخدا شوهرم کارگره سر میدون هس مستاجرم دوتا بچه دارم زندگی سخته توروخدا این یارانه ۱۰۰ هزار تومنی رو برامون واریز کنید»

«لطفا برا ماهم واریز کنید ما بیمه نداریم یک میلیونی اینبارم گرفتیم ولی معیشتی ۱۰۰تومنی ندادن بخدا همسرم بیکاره»

«به دلیل کرونا چند ماه بیکاریم زمستان هیچ جا کار نیست لطفا برای ما هم واریز کنید»

در واریز این یارانه، حدود ۲۵ میلیون نفر مبلغ ۱۰۰ هزار تومانی و سه میلیون و ۱۱ هزار و ۷۶ خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ( هشت میلیون و ۹۰۰ هزار و ۷۳۱ نفر)مبلغ ۱۲۰ هزار تومان را دریافت کرده‌اند.

در این خصوص پیگیری‌های تجارت‌نیوز از سازمان برنامه‌وبودجه و وزارت کار برای فراهم شدن امکان ثبت اعتراض برای متقاضیانی که خود را واجد شرایط می‌دانند همچنان ادامه دارد.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات