Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 2905
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
115 بازدید

در بازدید از طرح ظفر پلیس مواد مخدر؛

سردارسرتیپ اشتری:خوشبختانه تعامل خوبی میان پلیس، مردم و نخبگان برقرار است

بورسنا: فرمانده نیروی انتظامی گفت: با تلاش شبانه روزی و مجدانه و هوشمندانه پلیس به ویژه فرمانده تهران بزرگ، امنیت ارتقاء پیدا کرده است.؛

به گزارش دانانیوز به نقل از شبکه خبر، سردار سرتیپ حسین اشتری در بازدید از طرح ظفر پلیس مواد مخدر و همچنین اقدامات پلیس امنیت در ۹ ماهه اخیر افزود: شاهد کشف ۲۳ تن انواع مواد مخدر توسط پلیس پایتخت بوده ایم که این میزان نسبت به مدت مشابه ۲۱ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: اگر ۲۳ تن مواد مخدر در پایتخت توزیع می‌شد چه مشکلاتی را می‌توانست ایجاد کند.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص برخورد با اراذل و اوباش و اقدامات خوبی که صورت گرفته، افزود: هرکسی بخواهد غیر قانونی حرکت کند و در برابر مردم بایستد حتماً پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

سردار اشتری همچنین گفت: براساس گزارش‌هایی که گرفته شده تعداد اراذل و اوباش خیلی کاهش پیدا کرده و خوشبختانه اقدامات موثر بوده است.

وی افزود: خوشبختانه تعامل خوبی میان پلیس، مردم، نخبگان و اقشار مختلف برقرار شده که این موضوع باید ادامه دار باشد و خوشبختانه اعتماد مردم نسبت به پلیس روز به روز در حال افزایش است.

سردار اشتری همچنین با تشکر از فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: از دستگاه قضایی به خاطر حمایت‌هایی که از پلیس انجام می‌شود تشکر می‌کنم و ان شاءالله در یکی دو ماه آینده طرح‌های ویژه‌ای از سوی پلیس به اجرا در خواهد آمد.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص اقدامات، کنترل و پیشگیری از کرونا گفت: کار بزرگی در پلیس صورت گرفته و حدود ۵۰۰ هزار نفر روزانه در پلیس در جهت کنترل و پیشگیری از کرونا در شهرها، جاده‌ها و همکاری با سایر بخش‌ها در حال انجام است و خوشبختانه ما شاهد کاهش بیماری کرونا هستیم.

سردار اشتری در خصوص اقدامات در کلانتری‌ها افزود: در حال حاضر ۱۲ کلانتری به سیستم الکترونیکی هوشمند ارسال پرونده مجهز هستند که مابقی نیز در حال تجهیز شدن است.

وی گفت: همکاری خوبی میان پلیس و دستگاه قضایی وجود دارد و این همکاری در حال افزایش است.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص کشفیات نیز افزود: میزان کشف سرقت به وقوع افزایش یافته و این قابل تقدیر است، اما عوامل متعددی در میزان سرقت تأثیرگذار هستند که باید دستگاه‌های مسئول در این زمینه همت کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات