Saturday 19 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3105
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
112 بازدید

کمک ۳۰ میلیارد تومانی نیکوکاران برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز کشور

بورسنا: رئیس بیمه مرکزی گفت: هموطنان ۳۰ میلیارد تومان برای اصلاح نقاط حادثه خیز کشور کمک کردند.؛

به گزارش بورسنا به نقل ازخبرگزاری صداوسیما، آقای غلامرضا سلیمانی در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: درپی پخش سریال دوربرگردان از رسانه ملی، خیلی از نقاط حادثه خیز کشور از نزدیک بررسی و نمایان شد که در مجموع منجر به کمک ۳۰ میلیارد تومانی هموطنان نیکوکار برای اصلاح این نقاط و حل بخشی از مشکلات شد.

وی ضمن رونمایی از لوح یادمان سریال دور برگردان گفت: این سریال با همکاری بیمه مرکزی، صندوق تامین خسارت بدنی و شبکه سه صدا وسیما در ۵۳ قسمت تولید و پخش شد.

همچنین امروز از سایت بیمه مرکزی و سایت پژوهشکده بیمه مرکزی رونمایی شد. بگفته رئیس بیمه مرکزی در این سایت‌ها برای بینندگان، تحلیل گران و افراد نابینا برخی امکانات جدید طراحی شده که هموطنان راحت‌تر بتوانند از انواع محصولات بیمه‌ای، میزان پرداخت خسارت‌ها، میزان دارایی و… گزارش‌گیری و تحلیل کنند.

شرکت‌های بیمه‌ای همه ریسک‌ها را پوشش می‌دهند
رئیس بیمه مرکزی گفت: هیچ شناور، هواپیما یا واحد صنعتی و تجاری وجود ندارد که بیمه‌ها پوشش ندهند.

آقای سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه پوشش ریسک همه فعالیت‌های اقتصادی از سوی بیمه‌ها را دستاوردی مهم برای صنعت بیمه ایران خواند و افزود: بیمه‌های ایرانی موفق شدند از تحریم فرصت بسازند.

وی با بیان اینکه تا قبل تحریم برخی شرکت‌های خارجی ریسک بسیاری از فعالیت‌های تجاری را بیمه می‌کردند، گفت: اکنون برعکس شده و بیمه‌های ایرانی با محوریت بیمه مرکزی ریسک همه شرکت‌ها را قبول می‌کنند.

رئیس بیمه مرکزی با اشاره به نقش بیمه‌ها در کاهش ریسک بنگاه‌های مختلف افزود: کارمزد بیمه‌ها حدود ۳ در هزار است که این اختلاف کارمزد و تعهد بیمه‌ای در زمان خسارت‌دهی به بیمه شدگان خود را نشان می‌دهد.

سلیمانی در خصوص اجباری شدن بیمه واحد‌های مسکونی هم گفت: پیش بینی ما برای سال ۱۴۰۰ ماهانه بیست هزار تومان در ازای تعهد پرداخت ۸۰ میلیون تومان خسارت است.

وی افزود: پیشنهاد ما این است از ۲۰ هزار تومان حق بیمه، ده هزار تومان را دولت و ۱۰ هزار تومان را هم مالک روی قبض برق پرداخت کند که باید در دولت و مجلس بررسی و تصویب شود.

رئیس بیمه مرکزی در ادامه از تغییر شیوه پرداخت خسارت برای خودرو‌های غیرمتعارف از سال آینده خبر داد و گفت: درپی این هستیم که از سال آینده به همه خودرو‌ها تا سقف پوشش بیمه‌ای که انجام شده، خسارت داده شود و دیگر بحث خودروی متعارف و غیرمتعارف مطرح نباشد.

سلیمانی از برنامه ریزی برای پرداخت خسارت آنلاین بیمه‌ها به هموطنان در سال ۱۴۰۰ خبرداد و گفت: الان به صورت آزمایشی پرداخت خسارت غیرحضوری تا سقف سه میلیون تومان در بیمه ایران عملیاتی شده است.

وی در پایان با اعلام اینکه طی ۱۰ ماه ابتدایی سال شرکت‌های بیمه‌ای ۶۶ میلیارد تومان بیمه نامه صادر کرده اند، افزود: فروش ده ماهه سال جاری حدود شش میلیارد تومان از کل فروش سال ۹۸ بیشتر بوده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات