Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

فراخوان یک میلیون خودروی بنز به علت نقص نرم افزاری

بورسنا: شرکت مرسدس بنز فراخوانی برای تعمیر نقص نرم افزاری بیش از یک میلیون خودروی تولیدی خود صادر کرده تا مالکان این خودرو‌ها به نمایندگی‌های آن مراجعه کنند.؛

به گزارش بورسنا به نقل از مهر؛ نقص یادشده مربوط به نرم افزاری موسوم به‌ای کال است که باید بعد از وقوع سوانح رانندگی موقعیت جغرافیایی خودروی آسیب دیده را شناسایی و برای نیرو‌های امدادی ارسال کند. نقص این نرم افزار باعث می‌شود که موقعیت جغرافیایی اعلام شده توسط آن اشتباه باشد.

مشکل یادشده باعث شده تا تنها شعبه مرسدس بنز در آمریکا بیش از ۱.۲۹ میلیون خودروی تولیدی این شرکت را برای بررسی فرا بخواند. این نقص فنی می‌تواند نیرو‌های امدادی را برای نجات جان سانحه دیدگان در یک تصادف به محلی اشتباه بفرستد و تبعاتی جبران ناپذیر ایجاد کند.

خودرو‌های تولیدی بنز که دارای این نقص فنی هستند، از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ تولید شده اند و از کلاس سی ال ای، جی ال اِی، جی ال ای، جی ال اس، اس ال سی، ای، جی تی، سی، ای، اس، سی ال اسی، اس ال، بی، جی ال بی، جی ال سی و جی هستند.

تا به حال مواردی از خسارت معنوی یا مادی به علت نقص نرم افزاری یادشده گزارش نشده، با این حال بنز از به‌روزرسانی رایگان نرم افزار‌ای کال برای جلوگیری از وقوع هرگونه مشکل احتمالی در آینده از تاریخ ۶ آوریل خبر داده است. بررسی‌های بنز نشان می‌دهد قطع احتمالی منبع برق ارتباطی این نرم افزار عامل اشتباه در نمایش موقعیت جغرافیایی خودرو‌های آسیب دیده در جریان تصادف است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات