Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3225
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
165 بازدید

در جلسه تقدیر از روسای موفق شعب بانک سرمایه مطرح شد؛

مدیرعامل بانک سرمایه : تعصب سازمانی و برنامه‌ریزی روزآمد و فناورانه، رمز موفقیت شعب در دستیابی به اهداف بانک سرمایه است

بورسنا: با توجه به فرصت‌های جدید به وجود آمده و رفع محدودیت‌ها در زمینه پرداخت تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه‌ها، ضروریست به نحو مطلوب از ابزارهای موجود در راستای تحقق اهداف، بهبود شاخص‌ها و کسب درآمد برای بانک استفاده گردد. مدیرعامل محترم همچنین از همکاران خواستند با بازاریابی هدفمند و مستمر نسبت به شناسایی و جذب مشتریان جدید اقدام نموده و در راستای اهداف و سیاست‌های بانک در زمینه سودآوری قدم بردارند.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، در جلسه‌ای که با حضور مدیران ارشد بانک سرمایه و جمعی از روسا و مدیران ادارات و مناطق روز یکشنبه مورخ ۳ اسفندماه در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، از روسای شعب چالوس، سینما آزادی، مهرشهر کرج، رشت و دزفول به‌عنوان روسای شعب موفق بانک سرمایه تقدیر گردید.

در این جلسه، جناب آقای فرج اله قدمی، مدیرعامل محترم، در سخنانی ضمن تقدیر از روسای برگزیده، رمز موفقیت شعب در دستیابی به اهداف تعریف‌شده را تعصب سازمانی، کار تیمی، تقسیم وظایف و برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت دانستند و بیان داشتند که با تلاش و همت کلیه همکاران می‌توان بانک را به جایگاه واقعی خود در سیستم بانکی کشور رساند.

آقای قدمی در بخش دیگری از سخنان خود بیان نمودند که بانک زمانی به اهداف خود دست می‌یابد که همکاران زیرمجموعه به‌تناسب وظایفی که به ایشان محول شده است قبول مسئولیت نموده و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

ایشان در ادامه تأکید نمودند با توجه به فرصت‌های جدید به وجود آمده و رفع محدودیت‌ها در زمینه پرداخت تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه‌ها، ضروریست به نحو مطلوب از ابزارهای موجود در راستای تحقق اهداف، بهبود شاخص‌ها و کسب درآمد برای بانک استفاده گردد. مدیرعامل محترم همچنین از همکاران خواستند با بازاریابی هدفمند و مستمر نسبت به شناسایی و جذب مشتریان جدید اقدام نموده و در راستای اهداف و سیاست‌های بانک در زمینه سودآوری قدم بردارند.

مدیرعامل محترم همچنین از همکاران خواستند که با اصلاح ترکیب سپرده‌ها، ریسک مشتریان کلان شعب را کاهش دهند و با جذب منابع ارزان‌قیمت و تلاش در جذب سپرده‌های جاری و افزایش خدمات کارمزدی بالأخص در زمینه صدور ضمانت‌نامه‌ها نسبت به سودآوری شعب اقدام نمایند.

در بخش دیگری از این جلسه، جناب آقای سید حسین رضوی نائینی، قائم‌مقام مدیرعامل، نیز در سخنانی کوتاه ضمن تبریک موفقیت کسب‌شده توسط روسای جوان شعب، ابراز امیدواری نمودند که این موفقیت‌ها و تلاش‌ها ادامه‌دار باشد زیرا چنین موفقیت‌هایی سطح انتظارات و مسئولیت‌ها را بالابرده و نیاز به تلاش مضاعف جهت حفظ آن و کسب موفقیت‌های بیشتر دارد.

در ابتدای جلسه نیز جناب آقای بهزاد گل‌دوست، معاون محترم بانکی مدیرعامل، نیز در سخنانی ضمن تأکید بر اهمیت درآمدزایی و سودآوری شعب، گزارشی از عملکرد شعب موفق برگزیده ارائه نمودند و معیارهای انتخاب شعب را موفقیت در زمینه‌های افزایش منابع، جذب سپرده، صدور انواع ضمانت‌نامه‌ها، پرداخت تسهیلات مرابحه و سایر شاخص‌های تعریف‌شده عنوان نمودند.

در ادامه نیز جناب آقایان امیرعباس جعفری، مدیر منطقه یک شرق تهران، رضا محمدی، مدیر منطقه دو غرب تهران و استان البرز و حبیب اله عابدی فریزنی، رئیس اداره امور شعب، نیز در سخنانی کوتاه ضمن تبریک به روسای شعب برتر، از همکاران خواستند ضمن توجه به اهداف تعریف‌شده، در جهت تحقق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته عمل نمایند و اعتماد مدیران ارشد بانک به نیروهای جوان را با عملکرد خوب خود پاسخ دهند.

در بخش دیگری از این جلسه روسای شعب برگزیده در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از اعتماد و انتخاب مدیران ارشد بانک، به بیان علل موفقیت شعب خود پرداختند و تجربیات خود را در این زمینه بیان نمودند.

در پایان این جلسه مدیرعامل محترم از آقای عبداله ردائی، رئیس شعبه چالوس، خانم‌ها شیلا فرامرزیان، رئیس شعبه سینما آزادی، ندا بزرگمهر، رئیس شعبه مهرشهر کرج، مهسا جان‌اکبری، رئیس شعبه رشت و آقای مسلم گل‌مهر، رئیس شعبه دزفول با اهدای لوح سپاس و هدایایی، تقدیر و قدردانی کردند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 1.00
[ 1 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات