Thursday 17 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3351
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
106 بازدید

میدان نقش جهان اصفهان می‌تواند به اندازه ده‌ها جلد کتاب اثرگذاری داشته باشد؛

رئیس جمهوری: با توسعه زنجیره فولاد از خام‌فروشی جلوگیری کردیم/امیدواریم ۱۴۰۰ سال موفقیت‌های بزرگ ملت ایران باشد

بورسنا: رئیس جمهوری گفت: یکی از اقدامات بسیار مهم دولت تدبیر و امید توسعه زنجیره فولاد بود و این زنجیره در طول هشت سال گذشته دو برابر شده است به نحوی که اقدامات انجام شده در این مدت را می‌توان با کل تاریخ کشور مقایسه کرد.؛

به گزارش بورسنا به نقل از شبکه خبر، رئیس جمهور افتتاح بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۰ سال دستیابی ملت ایران به موفقیت‌های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ اقتصادی دشمنان باشد.

آقای روحانی اضافه کرد: تکمیل زنجیره فولاد باعث شده تا از خام فروشی جلوگیری شود و ارزآوری خوبی به خصوص در سال‌های اخیر داشته باشیم.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۰ از سال‌هایی خواهد بود که خداوند رحمت خود را بر این مردم نازل می‌کند و می‌توانیم پرده‌های مختلفی که موجب آزار مردم شده را کنار بگذاریم به نحوی که مردم هم در مقابله با کرونا و هم در جنگ اقتصادی موفقیت‌های بزرگی به دست خواهند آورد.

آقای روحانی در ادامه با اشاره به افتتاح مراکز بهزیستی در کشور گفت: در بخش بهزیستی با کمک دولت و همت مردم و خیرین اقدامات بسیار خوبی انجام شده است و خدماتی که در مراکزی که امروز به افتتاح رسید بیش از ۵ میلیون نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد. همه باید در توانمندسازی و آ‌گاهی خانواده‌هایی که نیاز به کمک دارند، اهتمام جدی داشته باشیم.

رئیس جمهور به افتتاح‌های حوزه میراث فرهنگی اشاره کرد و گفت: میراث فرهنگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در حکم یک سند می‌باشد به نحوی که یک بنای تاریخی مانند میدان نقش جهان اصفهان می‌تواند به اندازه ده‌ها جلد کتاب اثرگذاری داشته باشد.

آقای روحانی با تاکید بر اهمیت توجه به ابنیه تاریخی و فرهنگی و مرمت و بازسازی آن اظهار داشت: مرمت بنا‌های تاریخی و فرهنگی می‌تواند قابلیت بهره‌برداری اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فراوانی داشته باشد و وزارت میراث فرهنگی می‌تواند از لحاظ اقتصادی نیز اقدامات بسیار بزرگی انجام دهد.

رئیس جمهور تاکید کرد: حوزه گردشگری در دولت تدبیر و امید دو برابر شده است منتها در یک سال گذشته به خاطر شرایط خاصی که به وجود آمد حوزه گردشگری و هتلداری سال سختی داشتند، اما امیدواریم سال آینده سال غلبه بر ویروس کرونا و احیای همه مشاغل حوزه گردشگری باشد.

آقای روحانی افزود: در سال آینده واکسن خارجی به اندازه کافی وارد شده و واکسن داخلی نیز اضافه خواهد شد و مجموع این اقدامات می‌تواند شرایط مناسب‌تری به وجود بیاورد تا بتوانیم زنجیره اپیدمی را قطع کنیم و دولت در این حوزه تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات