Monday 21 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

کد خبر : 3425
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
94 بازدید

معاون وزیر بهداشت: سفر به ۴۰ شهر قرمز و نارنجی ممنوع اشت

بورسنا: ­معاون‌کل وزیر بهداشت با اشاره به محدودیت‌های کرونایی و رنگبندی شهر‌ها گفت: سفر با خودرو شخصی "از" و "به" ۴۰ شهر قرمز و نارنجی ممنوع است.؛

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز،  دکتر ایرج حریرچی” در گفتگو با شبکه خبر گفت: بر اساس اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مسافرت به دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد در مجموع با ۹ شهر قرمز (پر خطر) و یازده استان با ۳۱ شهر نارنجی؛ ممنوع است.
او با اعلام رنگ‌بندی کرونایی شهر‌های کشور افزود: از امروز (۲۵ اسفند ۱۳۹۹) تا ۱۵ فروردین سال آینده ۲۹۵ شهر با رنگ زرد و ۱۱۳ شهر کم خطر مشخص شده اند.
معاون‌کل وزیر بهداشت افزود: برای اینکه مردم تکلیف خود را بدانند امروز رنگ بندی شهر‌ها را تا پایان تعطیلات نوروزی مشخص شد.
او درباره سایر محدودیت‌های تردد گفت: محدودیت‌های شبانه ۲۱ تا ۳ صبح فردای آن روز در همه شهر‌ها ممنوع است.
دکتر حریرچی افزود: اسکان در پارک ها، مدارس، اسقرار چادر‌های مسافرتی و مراکز غیر رسمی مانند منازل اجاره‌ای موقت ممنوع است.
معاون‌کل وزیر بهداشت درباره ظرفیت وسایل نقلیه‌ی عمومی گفت: مسافرت با هواپیما با ۶۰ درصد ظرفیت، اتوبوس و قطار هم با ۵۰ درصد ظرفیت مجاز است.
دکتر حریرچی درباره مکان‌های مسافرتی گفت: ۵۰ درصد هتل‌ها و رستوران‌ها با رعایت فاصله گذاری اعلام شده قادر به فعالیت هستند.
او گفت: حمل و نقل عمومی با اتوبوس‌ها پروتکل‌های بهداشتی و کرونایی را رعایت نکرده اند.
دکتر حریرچی با بیان اینکه هیچگاه مسافرت‌ها به صفر نمی‌رسد، گفت: سفر با خودرو شخصی ممنوع است، اما سفر‌های ضروری با خودرو‌ها و وسایل نقلیه عمومی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات