Wednesday 16 June 2021
هترین خرید هاست سی پنل ارزان پرسرعت پربازدید, وردپرس, فروشگاهی, دانلود از وبتوک قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده،

قالب کده یک تیم بی ادعا و با اراده

توسط خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین؛

حضور شرکتهای دانش بنیان ایران در «چاینا پلاس ۲۰۲۱» 

بورسنا: شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند به صورت آنلاین در نمایشگاه چاینا پلاس ۲۰۲۱ شهر شنزن چین مشارکت کنند.؛

به گزارش بورسنا به نقل از معاونت علمی و فناوری، توسط خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین، شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند در نمایشگاه چاینا پلاس چین که ۲۴ الی ۲۷ فروردین‌ماه سال جاری در شهر شنزن این کشور برگزار می‌شود حضوری آنلاین داشته باشند و از مزایای حضور در بازار جهانی بهره‌مند شوند.

China Plas 2021
۱۳/Apr/2021 to 16/Apr/2021
A WORLD’S LEADING PLASTICS AND RUBBER TRADE FAIR
Shenzhen

این نمایشگاه فضایی برای ارائه آخرین دستاوردها و دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک از سراسر جهان است. خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین با توجه به محدودیت‌های صورت گرفته به واسطه شیوع ویروس کوید ۱۹ با همکاری نیروهای محلی در چین آماده ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی حضور در این نمایشگاه است.

خدماتی چون «جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز شرکت‌ها و رصد نمایشگاه»، «معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی»، «برگزاری جلسات رودرروی آنلاین با مشتریان»، «مذاکره و خرید مواد مورد نیاز شرکت‌ها» و «بازرسی و بازدید از شرکت‌های چینی» به مجموعه‌های متقاضی ارائه خواهد شد.

توسعه سریع دانش و فناوری، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است. نمایشگاه چایناپلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است.

این نمایشگاه برای افرادی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقا ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرآیندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تأمین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کار خود هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است. همچنین در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با فناوری‌های پیشرفته و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود

موسسه آموزش عالی قناوران حکیم


توضیحات توضیحات توضیحات

توضیحات