رونمایی از پوستر نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست

بورسنا: پوستر نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته با حضور وزیر ارتباطات رونمایی شد.

به گزار ش دانانیوز، زارع پور در این آیین با اشاره به جایگاه کنونی پست و نقش حیاتی آن در زندگی مردم و کسب و کار‌ها گفت: امروزه خدمات پستی به یک ضرورت در جامعه تبدیل شده و علاوه بر خدمات دهی این شرکت به بسیاری از کسب و کار‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و حتی بنگاه‌هایی با شیوه فعالیت سنتی، خدمات پستی در دور افتاده‌ترین نقاط کشور نیز با کیفیت مناسبی به مردم عزیز ارائه می‌شود که البته این کیفیت باید با استفاده از فناوری‌های جدید روز به روز افزایش یابد.

وزیر ارتباطات گردهمایی صنایع وابسته شبکه پستی، همچون حمل ونقل، لجستیک هوشمند، تجارت الکترونیک، صنایع زیست محیطی و تولیدکنندگان ابزار و محصولات مرتبط در این رویداد که برای نخستین بار برگزار می‌شود را گامی مهم در جهت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه خدمات پستی و هوشمند سازی پست دانست.

وی با بیان این که جدیدترین فناوری ها، دستاورد‌ها و خدمات زنجیره تامین در صنعت پست با رویکرد تحول دیجیتال و هوشمندسازی در نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته به نمایش گذاشته می‌شود، افزود: در نمایشگاه صنعت پست می‌توان با پست هوشمند و روزآمد آشنا شد علاوه بر این مردم عزیز می‌توانند از خدمات جدیدی که توسط شبکه پستی به آن‌ها ارائه خواهد شد نیز در نمایشگاه دیدن کنند.

وی همچنین حضور موثر دانش بنیان‌ها در اکوسیستم پست کشور و ایجاد زمینه ارتقا، تسهیل و تسریع خدمات پستی را از دیگر رویکرد‌های مهم نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست بیان کرد.

Next Post

با توسعه نسل جدید ۶G؛ اینترنت ۳۰۰ گیگابیت برثانیه ای در چین آزمایش می شود

س آوریل 25 , 2023
به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، بر اساس اعلام گیزموچاینا، با توجه به آنکه فناوری ارتباطات بی سیم ۵G هم اکنون در سراسر جهان نصب شده، تمرکز این حوزه به توسعه نسل جدید شبکه های بی سیم یعنی ۶G معطوف شده است. هرچند نسل پنجم ارتباطات همراه در حال […]

خبرهای دلخواه شما