کارشناس بازار سرمایه :بازار نیازمند حجم و ارزش معاملات بالا در این هفته است

بورسنا: حجم و ارزش معاملات و فاکتور حقیقی‌های استقبال کننده در مقابل حقوقی‌های عرضه کننده می‌تواند کلید راهنما برای معاملات در هفته پیش رو برای افراد باشد.

به گزارش بورسنا، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره روند بازار سرمایه در هفته گذشته گفت: با توجه به روند معاملاتی که بازار سرمایه در هفته گذشته در پیش گرفت شاهد قدرت نمایی شاخص هموزن نسبت به شاخص کل بودیم.

فراقی افزود: موردی که می‌تواند ادامه روند صعودی را برای بازار تضمین کند حجم و ارزش معاملات است که در حال حاضر تأیید کننده ادامه روند تا به امروز بازار است که در صورت ثبات می‌تواند این مسیر را تضمین نماید. در هفته گذشته شاهد عرضه‌های قابل توجهی در بازار توسط حقوقی‌های بازار نسبت به هفته‌های گذشته بودیم که به خوبی هرچه تمام تر توسط حقیقی‌های بازار پاسخ داده شد که از نشانه‌های جذابیت حال حاضر بازار برای عموم افراد است.

فراقی ادامه داد: حال ممکن است در اوایل هفته آتی همانطور که در آخرین روز معاملاتی در هفته گذشته شاهد بودیم نظاره گر اندکی قدرت عرضه بر بازار باشیم که در صورت ورود خریدار جدید در بازار برای پاسخگویی به آن می‌توانیم انتظار برعکس شدن این شیب به سمت بالا باشیم که بعد از آن می‌توانیم شاهد ثبت کندل سبزی دیگر برای هردو شاخص مهم بازار در انتهای هفته معاملاتی برای بازار باشیم.

این کارشناس بازار سرمایه در پایان گفت: حجم و ارزش معاملات و فاکتور حقیقی‌های استقبال کننده در مقابل حقوقی‌های عرضه کننده می‌تواند کلید راهنمای تصمیم برای معاملات در هفته پیش رو برای افراد باشد.

Next Post

ماجرای قاچاق سوخت نیروگاه‌ها چیست؟

ش مه 6 , 2023
بورسنا: مدتی است که اخباری مبنی بر قاچاق سوخت از نیروگاه‌ها منتشر می‌شود، موضوعی که به گفته مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بهره‌برداری تولید شرکت برق حرارتی باتوجه به نظارت سه جانبه و تطبیق میزان تولید و سوخت دریافتی این موضوع صحت ندارد.

خبرهای دلخواه شما