توانمندی‌های حوزه شهر هوشمند به نمایش درمی‌آید

بورسنا: با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی ریاست‌جمهوری، توانمندی‌های حوزه حمل‌ونقل هوشمند به نمایش درمی‌آید.

به گزارش بورسنا به نقل از دانا نیوز، چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با مشارکت ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با هدف «توسعه زیرساخت حمل‌ونقل برای ترافیک هوشمند»، «ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور بهره‌گیری بیشتر از علوم و فنون روز» و «ارتقای روش‌های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری جدید به کشور» برگزار خواهد شد.

محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد شامل «حمل و نقل هوشمند»، «ساختمان‌های هوشمند»، «دولت هوشمند»، «انرژی»، «محیط زیست هوشمند»، «تجهیزات زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات»، «سلامت»، «آموزش و پرورش»، «اقتصاد هوشمند» و «امنیت در شهرهای هوشمند» است.

برگزاری این رویداد نقش بسیار مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور و تصمیم‌گیری بهتر مدیران شهری به‌منظور ارائه‌ مطلوب خدمات نوین شهری دارد.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، این نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری ویژه‌ شرکت‌های دانش‌بنیان با اختصاص یارانه‌ نمایشگاهی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان حوزه فناوری، هوشمندسازی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

اسماعیل قادری‌فر؛ دبیر رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان شد

د آوریل 10 , 2023
بورسنا: معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان طی حکمی دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان را منصوب کرد.

خبرهای دلخواه شما