جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر:نباید از نقشه‌های شوم استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی غافل بود

بورسنا: جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر خاطرنشان ساخت: امنیت جامعه و آرامش ملت، رکن رکین کشور است و نباید از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی غافل بود.

به گزارش بورسنا به نقل از ایسنا، جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر در محکومیت حادثه تروریستی کرمان بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جنایت تروریستی شهر کرمان که منجر به شهادت و جراحت جمعی از هموطنان عزیز شد موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر با گرامی داشت یاد و خاطره سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی و با  محکوم کردن این اقدام تروریستی، شهادت هموطنان عزیز را به محضر ملت شریف ایران بویژه خانواده‌های داغدار  تسلیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی سلامتی و عافیت مجروحان را مسئلت دارد،
هیچ کشور و گروه فکری نمی تواند باتوسل به  ارعاب و ارهاب مقاصد شوم خود را پیش ببرد.

انسان امروز به رغم برخورداری از مواهب مدرنیته، هنوز درگیر باورهای موهوم ضد بشری است و با اقدامات خشونت بار خود، صلح و آرامش جامعه جهانی را نشانه گرفته است و با همین تفکر و عقیده باطل خود، تن به مزدوری سپرده و آلت دست استکبار جهانی و صهیونیزم بین المللی شده اند.

بی‌تردید این اقدام جنایتکارانه هیچ خللی در عزم و اراده ملت غیور ایران در مبارزه با تروریسم وارد نمی‌سازد.

جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر ضمن هشدار به مسئولین امنیتی و انتظامی و قضایی کشور، خاطر نشان می سازد امنیت جامعه و آرامش ملت، رکن رکین کشور است و نباید از توطئه ها و نقشه های شوم استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی غافل بود.

جمعیت حقوقدانان ایرانی مدافع حقوق بشر

دارای مقام مشورتی ویژه از سازمان ملل

١٤ دی ماه ١٤٠٢”

Next Post

10 راهکار کاهش هزینه ساختمان سازی

د ژانویه 8 , 2024
بورسنا: برای کاهش هزینه ساختمان سازی، چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ در صنعت ساخت و ساز، یکی از مسائل بسیار مهمی که ذهن سازنده یا معمار را قبل از آغاز پروژه به خود درگیر می‌کند، قیمت و هزینه های مربوط به پروژه است. بدیهی است که همه افراد مایل به کاهش هزینه ساخت و ساز هستند. همه ما می‌دانیم که صنعت عمران و ساختمان سازی، تا چه حدی زیادی با زندگی تمامی انسان‌ها گره خورده و انتظار می‌رود که با توجه به قیمت بالای متریال مصرفی و نیروی کار، هزینه های ساخت بالا باشد.

خبرهای دلخواه شما