حضور دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه پاکستان 

بورسنا: با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت و تجارت به پاکستان اعزام می‌شوند.

به گزارش بورسنا به نقل از ایسنا،براساس اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه بین‌المللی صنعت و تجارت پاکستان (ITIF 2024) در حوزه‌های تجهیزات برق، تجهیزات ابزار و یراق، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات پتروشیمی، تجهیزات معدن، ماشین‌آلات صنعتی، ماشین‌آلات ساختمان و راه‌سازی، پمپ و شیرآلات صنعتی برگزار می‌شود.

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت و تجارت پاکستان (ITIF 2024) از 17 تا 19 اسفند ‌ماه 1402 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در کراچی برپا می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه تا روز سه‌شنبه 10 بهمن ماه 1402 فرصت دارند درخواست خود را از طریق سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانیghazal.inif.ir  ثبت کنند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

Next Post

رئیس سازمان ملی بهره‌وری:بهره‌وری در حوزه انرژی اولویت اول کشور است

چ ژانویه 24 , 2024
بورسنا: رئیس سازمان ملی بهره‌وری گفت: دومین منابع هیدروکربنی دنیا را داریم اما مصرف بالای انرژی باعث شده به عنوان یکی از مسائل کشور مطرح باشد، بر این اساس اولویت نخست ارتقای بهره‌وری در این حوزه است. به گزارش بورسنا، «میرسامان پیشوایی» در گفت‌وگو با ایرنا درباره ارتقای بهره‌وری در […]

خبرهای دلخواه شما