کارگاه تخصصی”زبان بدن” با تدریس علی مظفر، پنجشنبه ( فردا)در خانه اندیشمندان برگزار می شود

بورسنا: علاقمندان به حضور در این کارگاه که در روز پنجشنبه اول تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت۱۶تا ۱۸برگزار می شود، می توانند به نشانی خانه اندیشمندان واقع در تهران، تقاطع خیابان ورشو و شهید نجات اللهی مراجعه کنند.

به گزارش بورسنا به نقل از دانانیوز، کارگاه تخصصی”زبان بدن” با تدریس علی مظفر در خانه اندیشمندان در روز پنجشنبه اول تیرماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.
علاقمندان به حضور در این کارگاه که در روز پنجشنبه اول تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت۱۶تا ۱۸برگزار می شود، می توانند به نشانی خانه اندیشمندان واقع در تهران، تقاطع خیابان ورشو و شهید نجات اللهی مراجعه کنند.

با مدرس کارگاه اقای دکتر علی مظفر آشنا شوید:
دکتری زبان و ادبیات پارسی
مدرس دانشگاه و متخصص در فن بیان و زبان بدن در سطوح مدیریتی و تشکیلاتی
دارای تألیفاتی همچون:زبان تشریفات (پروتکل های رسمی در ضیافت‌های بین المللی و رسمی) و همچنین فن بیان و زبان بدن، بن مایه در شعر مشروطه و مجموعه رباعیات (عشق می‌فرماید)
کارشناس امور ادبی و شعری در حوزه ادبیات در محافل ادبی و همکاری در حوزه رادیو و تلویزیون با برنامه های هفته نامه، قندپهلو، رادیو پیام، گفتگو، جوان و ایران
برگزیده بهترین رباعی سرای جهان در حوزه کشورهای پارسی زبان در سال۱۳۹۶
برگزیده شعر آیینی در سال ۹۱
و دارنده بیش از ده مقاله در حوزه بین المللی، ادبی داخلی و خارجی

کارگاه تخصصی”زبان بدن” با تدریس علی مظفر، پنجشنبه ( فردا)در خانه اندیشمندان برگزار می شود.

Next Post

چند راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

ج ژوئن 23 , 2023
بورسنا: پس از نوشتن متن، می‌توان از پلتفرم Canva برای تنظیم فرمت کلی متن و خروجی آن در فرمت PDF استفاده کرد. پس از آن، فایل را می‌توان در پلتفرم ConvertKit بارگذاری کرد. به گونه‌ای که می‌توان تبلیغات را برای پلتفرم Pinterest با هزینه کم بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۵ دلار برای هر کلیک برای دستیابی به فروش، آپلود کرد و همچنین می‌توان از کانال‌های YouTube برای تبلیغ بیشتر کتاب‌ها استفاده کرد.

خبرهای دلخواه شما