اطلاعیه سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی برای تعیین تکلیف نوبت متقاضیان

بورسنا: سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی اعلام کرد: متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت‌بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودرو، تمایلی به واریز وجه ندارند، از امروز به مدت چهار روز فرصت دارند تا نسبت به انصراف خود اقدام کنند تا امکان شرکت در طرح‌های آتی را داشته باشند.

به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، بر اساس اطلاعیه شماره ۸ سامانه یکپارچه سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودروی ایشان، تمایلی به واریز وجه خوردوی انتخاب شده خود نداشته و یا در آینده نخواهند داشت و تمایل به شرکت در طرح های عرضه آتی را دارند، از تاریخ امروز (۱۰ بهمن ماه) تا ساعت ۲۳:۵۹ روز ۱۴ بهمن ماه فرصت خواهند داشت با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir نسبت به انصراف از طرح اقدام گرده تا امکان شرکت در طرح های آتی برایشان فراهم شود.

بدیهی است در صورت عدم انصراف، سفارش ایشان محفوظ مانده و لغو نخواهد شد، ولی امکان شرکت در سایر طرح های آتی برای ایشان وجود نخواهد داشت؛ همچنین متقاضیانی که در وب سایت خودروساز واریز وجه کرده اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید

Next Post

بازدید مقام رهبری از دستاوردهای اقتصاد دیجیتال

چ ژانویه 31 , 2024
بورسنا: وزیر ارتباطات با اشاره به بازدید رهبر معظم انقلاب اسلامی از ظرفیت‌های حوزه اقتصاد دیجیتال، جزئیاتی از این بازدید را تشریح کرد. به گزارش بورسنا به نقل از ایرنا، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایرانی نوشت: در جریان نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و […]

خبرهای دلخواه شما