محمد جواد شریف زاده؛معاون جدید امور بانكی، بیمه و شركت های دولتی وزارت اقتصاد

بورسنا: با حکم آقای خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی محمدجواد شریف زاده به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منصوب شد.

به گزارش بوسنا، با حکم آقای خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی محمدجواد شریف زاده به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منصوب شد.

در حکم صادر شده از سوی وزیر اقتصاد خطاب به شریف زاده آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت “معاون امور بانکی بیمه و شرکت‌های دولتی” منصوب می شوید.

انتظار می‌رود در راستای اجرای اسناد بالادستی نظام، برنامه‌های دولت سیزدهم و برنامه‌های راهبردی وزارت امور اقتصاد دارایی موارد ذیل در اولویت برنامه‌های آن معاونت قرار گیرد:

مشارکت فعال در اصلاح نظام بانکی و ارتقای کارآمدی این بانک های دولتی.

طراحی نظامات بهره ور و هوشمند برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه در حوزه های بانکی بیمه و شرکت‌های دولتی .

برقراری کارایی و اثر بخشی شرکت های دولتی با واگذاری دارایی مازاد و پایش مستمر ریسک و بازده دارایی های این شرکت ها.

برقراری اصول حاکمیت شرکتی در بانک ها بیمه ها و شرکت های دولتی.

طراحی نظام نظارتی موثر و کارآمد و مدرن در حوزه های بانکی و بیمه‌ای.

ابورسنا: مید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم داری، پاکدستی، فساد ستیزی و قانون مداری در تحقق اهداف وزارت مجدانه بکشید.

توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند متعال متعال خواستارم.

Next Post

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در توافق دانشگاه تهران و مسکو

ی آوریل 30 , 2023
بورسنا: در حاشیه اجلاس رؤسای دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از توافق دو دانشگاه تهران و مسکو در زمینه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان یکدیگر و ایجاد دفتر مشترک پارک‌های علم و فناوری خبر داد.

خبرهای دلخواه شما