مهلت ارسال طرح‌ به دومین فستیوال ملی ایده‌بازار فناوری سلامت تمدید شد

بورسنا: مهلت ارسال طرح‌ به دومین فستیوال ملی ایده‌بازار فناوری سلامت در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل‌ها و خوراک و نوشیدنی تا ۱۶ خردادماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش بورسنا به نقل از مدیتوریست، دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت با رویکرد شناسایی و حمایت از فناوری‌های نوین داروهای گیاهی در حوزه فناوری سلامت به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

فناوران حوزه داروهای گیاهی می‌توانند با ارائه طرح خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد جهت جذب سرمایه و تجاری‌سازی محصولات خود اقدام کنند. همچنین شرکت‌های فعال در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل‌ها و خوراک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش‌بنیان شاخص هستند، می‌توانند از فرصت برنامه رویداد برای ارائه محصولات خود استفاده کنند.

علاقه‌مندان تا ۱۶ خرداد ماه سال جاری مهلت دارند نسبت به ارسال طرح‌های خود در محورهای داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل‌ها و خوراک و آشامیدنی به دبیرخانه فستیوال اقدام کنند.

بر اساس اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت ۷ تا ۱۰ مرداد ماه با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌ها و واحدهای مستقر در مراکز رشد، مراکز نوآوری سلامت و پارک علم و فناوری سلامت کشور در محل سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

Next Post

در حال حاضر مراکز تجاری ایران در خارج از کشور به بیش از ۴۰ مرکز رسیده است

س مه 30 , 2023
بورسنا:رئیس اداره رایزنان بازرگانی و مراکز تجارت سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس هدف گذاری انجام شده تا پایان امسال تعداد رایزنان بازرگانی کشورمان در کشور‌های مختلف به ۳۰ نفر خواهد رسید.

خبرهای دلخواه شما