چند راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

بورسنا: پس از نوشتن متن، می‌توان از پلتفرم Canva برای تنظیم فرمت کلی متن و خروجی آن در فرمت PDF استفاده کرد. پس از آن، فایل را می‌توان در پلتفرم ConvertKit بارگذاری کرد. به گونه‌ای که می‌توان تبلیغات را برای پلتفرم Pinterest با هزینه کم بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۵ دلار برای هر کلیک برای دستیابی به فروش، آپلود کرد و همچنین می‌توان از کانال‌های YouTube برای تبلیغ بیشتر کتاب‌ها استفاده کرد.

به گزارش بورسنا، کریستین والترز، روزنامه نگار کانالی در یوتیوب ایجاد کرده است که برای او از طریق تبلیغات و محصولات مورد حمایت درآمدزایی می‌کند؛ اما او در همین حین تاکید کرد که بارگذاری محتوا در کانال باید حداقل برای چندین سال ادامه پیدا کند.

وی توضیح داد که با استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی Jasper AI، می‌توان زمان صرف شده برای نوشتن متون و پیشنهاد ایده‌هایی برای موضوعات ویدیویی را کاهش داد.

این روزنامه نگار گفت: هنگامی که طرح کلی ویدیوی اصلی را داریم، از ویژگی Compose هوش مصنوعی Jasper می‌توان برای پر کردن جا‌های خالی هر بخش از متن استفاده کرد.

از این مرحله می‌توان یک تفسیر صوتی برای ویدیو ضبط کرد و دوباره از JasperAI برای نوشتن توضیحات بهینه ویدیو و کلمات کلیدی آن استفاده کرد.

محصولات دیجیتال

این روزنامه‌نگار بیش از یک دهه است که تعدادی محصولات دیجیتال ساده مانند کتاب‌های الکترونیکی، کتاب‌های راهنمای آموزشی و کتاب‌های صوتی ایجاد کرده که به درآمد او افزوده است.

والترز به لزوم دور شدن از استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی برای کتابت موضوعاتی که نویسنده درباره آن‌ها چیزی نمی‌داند، اشاره و تأکید می‌کند که این تکنیک‌ها ممکن است اطلاعات نادرستی ارائه دهد.

پس از نوشتن متن، می‌توان از پلتفرم Canva برای تنظیم فرمت کلی متن و خروجی آن در فرمت PDF استفاده کرد. پس از آن، فایل را می‌توان در پلتفرم ConvertKit بارگذاری کرد. به گونه‌ای که می‌توان تبلیغات را برای پلتفرم Pinterest با هزینه کم بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۵ دلار برای هر کلیک برای دستیابی به فروش، آپلود کرد و همچنین می‌توان از کانال‌های YouTube برای تبلیغ بیشتر کتاب‌ها استفاده کرد.

دوره‌های اینترنتی

روزنامه‌نگار Insider ادعا می‌کند که دوره‌های آنلاین هنوز یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کسب درآمد جدی آنلاین هستند.

او گفت: همچنین از طریق پلتفرم JasperAI می‌توان به ایجاد دوره‌های آموزشی مانند تولید محتوای فوق‌الذکر کمک کرد که کار با درخواست از پلتفرم برای ارائه ایده برای عنوان و طرح کلی دوره و پلتفرم‌هایی از این قبیل شروع می‌شود. پس از آن می‌توان از پلتفرم‌هایی “Udemy” یا “Skill Share” برای انتشار این دوره‌ها استفاده کرد.

محتوای حمایت شده

بازاریابی حمایتی یک راه عالی برای ایجاد درآمد مستقیم برای نویسنده است؛ زیرا پول آن در ازای تبلیغ مستقیم محصول طرف دیگر، بدون واسطه و بدون هزینه اضافی به دست می‌آید.

اما مهمترین مشکل این چارچوب، یافتن بهترین راه برای ایجاد محتوای مناسب است، به گونه‌ای که برخی از افراد به دنبال یافتن بهترین راه ومتقاعد کردن مردم به خرید محصول خود هستند.

در این جا، می‌توان از تکنیک‌های هوش مصنوعی برای کمک به یافتن مناسب‌ترین برای متن استفاده کرد، یا حتی از فناوری‌های هوشمند درخواست کرد که محتوا را بر اساس نکات دقیق و جزئیات ضروری توسعه دهند که نباید از آن‌ها صرف نظر کرد.

همچنین می‌توان با ایجاد ویدئو، متن یا تصاویر، یا حتی ایجاد وب‌سایت‌ها یا خبرنامه‌های تخصصی که از طریق ایمیل و شاید از طریق TikTok ارسال می‌شوند، قالب‌های بازاریابی برای مطالب ایجاد کرد.

به دور از انتشار آنلاین، انتشار “آفلاین” نیز ممکن است روش بسیار خوبی باشد؛ اما این روزنامه نگار نسبت به اتکا به Chat GPT و موارد مشابه در تولید محتوا به طور ۱۰۰% هشدار می‌دهد؛ چرا که پلتفرم‌های مختلف انتشار آنلاین اکنون دارای فناوری‌هایی برای نظارت بر محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند. بنابراین حساب‌ها مسدود می‌شوند و از انتشار مجدد توسط کاربران جلوگیری می‌شود، در نتیجه یک منبع پول آنلاین را از دست می‌دهند. منبع: 24.ae

Next Post

از تکنیک کاربردی ۶ کلاه تفکر چه می دانید؟

ج ژوئن 23 , 2023
بورسنا: در این تکنیک افراد با گذاشتن هر یک از کلاه‌ها برسرشان، سبک فکری‌شان را براساس رنگ کلاه‌شان تغییر می‌دهند. در واقع این افراد سعی می‌کنند نقش بازی کنند.

خبرهای دلخواه شما