مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده‌های طلادار کشور

بورسنا: رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده‌های طلادار کشور خبر داد.

به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، علیرضا شهیدی، معاون وزیر صمت با اعلام این خبر گفت: سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در نظر دارد محدوده‌های طلادار دارای گواهی اکتشاف خود را از طریق مزایده عمومی، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با شرایط مندرج در اسناد مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت واگذار کند.

به گفته شهیدی، این محدوده‌ها در شهرستان بزمان (چاه‌نلی) استان سیستان و بلوچستان، شهرستان پیرانشهر(خراپه) در استان آذربایجان‌غربی و شهرستان تربت‌حیدریه (شادمهر) در استان خراسان‌رضوی واقع شده‌اند.

به نقل از روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهادات مزایده‌ گران و بازگشایی پاکت‌ها از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام می‌شود و مزایده‌گران می‌بایست در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت‌نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مزایده محقق کنند.

مهلت بارگذاری پیشنهادات در سامانه ستاد و همچنین تحویل پاکت الف به دبیرخانه سازمان زمین‌شناسی به نشانی میدان آزادی، بلوار معراج، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۲۵ دی ماه جاری است.

Next Post

۸ گام اساسی در اندروید برای مقابله با تهدیدهای سایبری

د ژانویه 8 , 2024
بورسنا: هرچه وابستگی به فناوری بیشتر می‌شود، به همان اندازه، حفاظت از داده‌های شخصی، به خصوص در دستگاه‌های شخصی مانند تلفن‌های هوشمند، اهمیت پیدا می‌کند.

خبرهای دلخواه شما