اسماعیل قادری‌فر؛ دبیر رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان شد

بورسنا: معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان طی حکمی دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان را منصوب کرد.

به گزارش دانانیوز به نقل از معاونت علمی، با حکم روح‌الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان اسماعیل قادری‌فر به عنوان دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان منصوب شد تا این رویداد بتواند در تقویت زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان موثر باشد.

دهقانی در این حکم خطاب به قادری‌فرد عنوان کرده است:

«نظر به مراتب تجارب و تخصص، به موجب این حکم، ماموریت دبیر اجرایی رویداد ملی زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان به جنابعالی ابلاغ می‌شود. ارائه موثر رویکردهای نوین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در ارزش‌آفرینی از طریق نفوذ فناوری به زنجیره‌های بزرگ صنعتی، ایجاد جذابیت برای ارتقاء سرمایه‌گذاری مردمی در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، شبکه‌سازی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های موجود در زیست‌بوم دانش‌بنیان و همچنین توسعه تعاملات بین‌المللی در راستای تقویت زنجیره‌های صنعتی اقتصاد دانش‌بنیان از مهم‌ترین اهداف این رویداد ملی است که باید در هماهنگی با معاونت اقتصاد دانش‌بنیان پیگیری شود. تمامی واحدهای سازمانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان نیز موظف به همکاری کامل و هم‌افزایی با حضرتعالی در راستای نیل به اهداف این رویداد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

تمدید مهلت شرکت در جشنواره رویش دانشگاه علمی کاربردی

د آوریل 10 , 2023
بورسنا: مهلت ثبت آثار و دستاورد‌های فرهنگی و هنری دانشجویان در ششمین جشنواره رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی تا پایان فروردین تمدید شد.

خبرهای دلخواه شما